TACOMA

Manažer znaleckej organizácie so sídlom v Bratislave

Spoločnosť RSM TACOMA vypisuje výberové konanie na pozíciu Vedúceho manažera znaleckej organizácie so sídlom v Bratislave.

Požadovaný profil

  • vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • manažérske znalosti a skúsenosti s vedením a riadením ľudí v dĺžke min. 3 rokov, skúsenosť s projektovým riadením podmienkou
  • predchádzajúce pôsobenie v znaleckom ústave výhodou, nie je však podmienkou
  • osobnosť s obchodným duchom (záujem o business development)
  • podnikateľské myslenie s orientáciou na stanovený cieľ
  • tímová spolupráca – interpersonálne schopnosti
  • iniciatíva, samostatnosť a cieľavedomosť
  • kreativita a časová flexibilita
  • výborná znalosť anglického jazyka
  • vyššie než priemerné pracovné nasadenie
  • optimistický pohľad na svet

Náplň práce

  • rozvoj znaleckého tímu ako po stránke finančnej, tak kapacitnej
  • vedenie a riadenie tímu
  • akvizičná činnosť
  • reporting Vedúcemu znaleckého ústavu v Prahe a Managing Partnerovi RSM TACOMA
  • príprava obchodných plánov, zodpovednosť za ich plnenie

Ponúkame

  • manažérsku pozíciu pre už založenú znaleckú organizáciu
  • sebarealizáciu v oblasti obchodu a riadenia
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie (fix + BD bonusy + odmena zo zisku)
  • spoluprácu na dobu neurčitú a na plný úväzok
  • účasť na zaujímavých domácich i medzinárodných projektoch
  • nástup možný ihneď

Zaujala Vás táto pozícia?

Urobte prvý krok. Zašlite nám Váš životopis, ozveme sa.

Meno a priezvisko:*

Telefón:*

Životopis v SK (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):*

Životopis v AJ (pdf,docx,doc,png,jpg, max 10 MB):

Sprievodná správa:

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov

Zaujala vás služba? Zdieľajte ju ďalej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Kontaktné osoby

Denisa Sokolová

HR Manager

+421 232 141 862

denisa.sokolova@rsmsk.sk

Zanechajte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*