Slovakia
Jazyky

Poradenské služby

Výsledkom našej práce je váš zisk. Či už v podobe nižších nákladov, vyššieho zárobku alebo lepšej efektivity. Poradenské služby, ktoré poskytujeme, sú merateľné a vždy vyčísliteľné. Sme na vašej strane na Slovensku aj Českej republike.

 

Ponúkame vám nasledujúce služby:

Daňové poradenstvo

Dokážeme vám poradiť v oblasti všetkých priamych aj nepriamych daní, vrátane medzinárodného zdaňovania. Nájdeme pre vás najlepšie riešenie pomocou analýzy daňových rizík a príležitosti pre daňové plánovanie. Poskytneme vám podporu pri efektívnej implementácii takéhoto riešenia.

Finančné a daňové due diligence

Due diligence je medzi kupujúcim a predávajúcim dopredu dohodnutá previerka zameraná na účtovné, daňové, ekonomické, technické a popr. ďalšie aspekty spoločnosti, ktorú klient zvažuje kúpiť, predať, financovať či len skontrolovať.

Outsourcing miezd

Radi vám pomôžeme so spracovaním mzdovej agendy a poskytneme personálne poradenstvo. Môžete sa spoľahnúť na kvalitnú prácu našich zamestnancov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú odborných školení a majú veľké skúsenosti s vedením miezd podľa platnej legislatívy.

Znalecká organizácia a oceňovanie

Naša znalecká organizácia pôsobí na trhu už sedem rokov, v priebehu ktorých nadviazala úspešnú spoluprácu s celým radom najúspešnejších spoločností na slovenskom podnikateľskom trhu. Materský znalecký ústav v Prahe je dlhodobo jedným z najväčších v Českej republike.

Účtovníctvo

Outsourcing účtovníctva zbaví vašich vedúcich pracovníkov starostí o celý rad každodenných rutinných operácií a umožní im plne sa venovať jadru vašej podnikateľskej aktivity. Outsourcing účtovníctva prináša značné výhody v podobe oveľa vyššej kvalitatívnej a technologickej úrovne a súčasného zníženia rizika a nákladov.

Kontaktní osoby

Monika Marečková

Managing Partner

+420 602 480 018

monika.mareckova@rsmsk.sk

Marek Rosenbaum

Partner, Corporate Finance

+420 603 419 837

marek.rosenbaum@rsmsk.sk

Zanechte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*