Slovakia
Jazyky

Poradenské služby

Výsledkom našej práce je váš zisk. Či už v podobe nižších nákladov, vyššieho zárobku alebo lepšej efektivity. Poradenské služby, ktoré poskytujeme, sú merateľné a vždy vyčísliteľné. Sme na vašej strane na Slovensku aj Českej republike.

 

Ponúkame vám nasledujúce služby:

Daňové poradenstvo

Dokážeme vám poradiť v oblasti všetkých priamych aj nepriamych daní, vrátane medzinárodného zdaňovania. Nájdeme pre vás najlepšie riešenie pomocou analýzy daňových rizík a príležitosti pre daňové plánovanie. Poskytneme vám podporu pri efektívnej implementácii takéhoto riešenia.

Účtovníctvo

Outsourcing účtovníctva zbaví vašich vedúcich pracovníkov starostí o celý rad každodenných rutinných operácií a umožní im plne sa venovať jadru vašej podnikateľskej aktivity. Outsourcing účtovníctva prináša značné výhody v podobe oveľa vyššej kvalitatívnej a technologickej úrovne a súčasného zníženia rizika a nákladov.

Outsourcing miezd

Radi vám pomôžeme so spracovaním mzdovej agendy a poskytneme personálne poradenstvo. Môžete sa spoľahnúť na kvalitnú prácu našich zamestnancov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú odborných školení a majú veľké skúsenosti s vedením miezd podľa platnej legislatívy.

Korporátne služby

Nestrácajte čas s byrokraciou a administratívnou, sústreďte sa na svoje podnikanie. Naši poradcovia sú pripravení pomôcť Vám zorientovať sa v miestnych pomeroch a neustále sa meniacej legislatíve. Pomôžeme vám so založením vašej spoločnosti, jej chodom, rozvojom či likvidáciou tak, aby všetko bolo v súlade s právnymi predpismi a normami.

Znalecká organizácia a oceňovanie

Naša znalecká organizácia pôsobí na trhu už sedem rokov, v priebehu ktorých nadviazala úspešnú spoluprácu s celým radom najúspešnejších spoločností na slovenskom podnikateľskom trhu. Materský znalecký ústav v Prahe je dlhodobo jedným z najväčších v Českej republike.

Finančné a daňové due diligence

Due diligence je medzi kupujúcim a predávajúcim dopredu dohodnutá previerka zameraná na účtovné, daňové, ekonomické, technické a popr. ďalšie aspekty spoločnosti, ktorú klient zvažuje kúpiť, predať, financovať či len skontrolovať.

Management consulting

Vieme, ako pracovať s údajmi, využívať znalosti a technológie a prepojiť ich s vaším podnikaním. Naším poslaním v oddelení Management Consulting je vytvoriť pre vás lepšie pracovné miesto. V RSM máme tím skúsených konzultantov, vytvárame a konfigurujeme procesy, ktoré plne odrážajú vaše obchodné potreby a znižujú a zefektívňujú vaše každodenné operácie.

Kontaktné osoby

Monika Marečková

Managing Partner RSM CZ & SK

+420 602 480 018

monika.mareckova@rsmsk.sk

Juraj Polák

Branch Manager RSM Slovakia

+421 948 760 928

juraj.polak@rsmsk.sk

Zanechte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*