Slovakia
Jazyky

Reporting

Podnikáte kroky na vytvorenie udržateľnejšieho podnikania? Ak áno, a najmä ak zainteresované strany kladú určité požiadavky v oblasti CSR, budete chcieť prezentovať svoje úspechy zainteresovaným stranám, aby ste im oznámili pokrok a ďalšie ciele.

Je dôležité správne nastaviť iniciatívy v oblasti CSR, aby ste si udržali a zvýšili dobré meno svojej spoločnosti. RSM vás môže previesť týmto nefinančným vykazovaním a pomôcť vám vytvoriť správu o vplyve od návrhu až po audit.

Panel vplyvu

Ak chcete svojim zainteresovaným stranám ukázať konkrétne úspechy v oblasti udržateľnosti alebo chcete začať merať a zameriavať sa na nefinančné vykazovanie, panel vplyvu je pre vás ten pravý produkt. Tento panel vám ukáže, kam spoločnosť smeruje, a tiež zobrazí 3 – 5 ukazovateľov vašej spoločnosti, ktoré vám pomôžu získať lepší prehľad o vašich úspechoch v oblasti CSR.

Správa o CSR

Vykazovanie o CSR bude čoskoro povinné pre takmer každý subjekt, ktorý je v Európskej únii, a preto je dôležité, aby ste v tejto oblasti začali vypracovávať stratégiu svojej spoločnosti skôr ako neskôr. Správa o CSR je dokument, v ktorom sledujete svoje ciele a podrobnejšie uvádzate všetky relevantné témy. Umožňuje vám tiež robiť strategické rozhodnutia s cieľom vytvoriť udržateľnejšie hospodárstvo.

Kontaktné osoby

Zuzana Kubíková

Head of Management Consulting

+420 731 408 920

zuzana.kubikova@rsm.cz

Anna Pačesová

Head of Corporate Services

+421 233 006 260

anna.pacesova@rsmsk.sk

Zanechajte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*