Slovakia
Jazyky

ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central alebo NetSuite

Čo je ERP systém?

Systémy plánovania podnikových zdrojov (z anglického ERP, čiže Enterprise Resource Planning) sa začínajú zdieľanou databázou obsahujúcou informácie, ktoré každá firma potrebuje na zvládnutie svojich základných procesov. Od účtovníctva a financií cez sklady, zásoby a výrobu až po spracovanie objednávok a riadenie ľudských zdrojov. Na základe týchto zdieľaných dát systémy ERP pridávajú rôzne moduly na automatizáciu a integráciu pracovných tokov, sledovanie a analýzu operácií a podporu rýchlejšieho a múdrejšieho rozhodovania.

Čítajte: NÁKUP SYSTÉMU ERP. PREČO BY STE HO MALI MAŤ AJ VY?

Dodávky podnikových informačných systémov, podnikových aplikácií a služby systémovej integrácie chápeme ako trvalý proces podpory zákazníka nielen vo fázach výberu jednotlivých komponentov IS v integrácii vybraného riešenia vrátane garancie funkčnosti a prevzatia rizík, ale aj v neustálom rozvoji vášho podnikania s prepojením IT.

Dokážeme vyhovieť požiadavkám stredných a väčších spoločností. Špecializujeme sa na implementáciu a údržbu systému Microsoft Dynamics NAV a Dynamics 365 Business Central a NetSuite. Sme autorizovanými partnermi spoločnosti Microsoft a Oracle NetSuite. Pre NetSuite sme navyše vytvorili lokalizačné balíčky pre Českú a Slovenskú republiku, vďaka ktorým budú vaše výkazy plne v súlade s českými a so slovenskými účtovnými predpismi.

Čítajte: AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNY PODNIKOVÝ SYSTÉM (ERP)?

Oba ERP systémy umožňujú riadiť dôležité obchodné procesy, rýchlo reagovať na zmeny a vyťažiť maximum z vašich aktivít a prostriedkov. Radi vás bližšie oboznámime s produktmi zastrešujúcimi pokročilé integrované informačné systémy pre stredné a veľké spoločnosti.

Premýšľate nad tým, či je ERP systém vhodný pre váš podnik, alebo ste už v procese výberu ERP a ste v rozpakoch, aké všetky informácie pre správny výber potrebujete? Neváhajte sa na nás v prípade otázok obrátiť.

Kontaktné osoby

Zdeno Dubnička

Head of NetSuite

+420 607 549 366

zdeno.dubnicka@rsm.cz

Martin Stránský

Head of Business Applications & Senior Microsoft Dynamics NAV Consultant

+420 531 025 268

martin.stransky@rsm.cz

Zanechajte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*