Slovakia
Jazyky

Náš tím

Kto chce zapaľovať, musí horieť

Vždy záleží na ľuďoch. Kľúč ku každému členovi nášho tímu je odbornosť a ľudská vyzretosť. Skúsenosti sú neoceniteľné, ak chcete stopercentnú kvalitu. Náš tím je podmienkou vašej spokojnosti zo spolupráce. Chceme vám byť inšpiráciou a pomocnou rukou. A vždy s úsmevom.

Monika Marečková

Managing Partner

E-mail: monika.mareckova@rsmsk.sk
Telefón: +421 232 141 862

Dvanásť rokov pracovala v spoločnosti CIMEX, kde bola finančnou riaditeľkou celého koncernu a podpredsedníčkou predstavenstva materskej spoločnosti. Bola garantom približne dvadsiatich významných reštrukturalizačných projektov v skupine. Tvorila stratégiu ďalšieho rozvoja, bola zodpovedná za finančné riadenie, plánovanie, účtovníctvo a konsolidáciu. V roku 2006 sa pridala k tímu RSM Tacoma a riadila oddelenie Corporate Finance, kde pod jej vedením ožilo cez tridsať úspešných transakcií, hlavne fúzie a akvizície a tiež rada projektov financovania a refinancovania. V roku 2010 bola vymenovaná managing partnerkou so zodpovednosťou za vedenie celej spoločnosti. Pod Monikiným vedením sa Tacoma stala súčasťou jednej z najväčších poradenských sietí na svete, siete RSM International. Monika vďaka svojej predchádzajúcej manažérskej a korporátnej praxi úplne napĺňa základné motto dnešnej RSM Consulting SK – We understand your business.

Milan Šaran

Head of Tax Slovakia

E-mail: milan.saran@rsmsk.sk
Telefón: +421 948 100 271

Milan Šaran vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave, Fakultu hospodárskej informatiky. Po ukončení štúdia nastúpil ako daňový špecialista do spoločnosti PWC, kde sa zameriaval predovšetkým na problematiku daňových previerok, ich plánovanie a optimalizáciu. Potom sa zaoberal komplexnými daňovými službami na slovenskej i medzinárodnej úrovni v poradenskej spoločnosti Rödl & Partner, k.s. Pracoval tiež pre spoločnosť Mazars Tax, k.s., ANS Services a Peterka & Partners. Milan Šaran v súčasnosti pôsobí v RSM Consulting SK na pozícii vedúceho daňového oddelenia pre Slovensko. Má komplexný prehľad v oblasti daní, medzinárodného zdanenia a účtovníctva, a pod. Od roku 2003 je členom Slovenskej komory daňových poradcov a členom metodických komisií SKDP pre oblasť DPH a oblasť medzinárodného zdaňovania. Milan hovorí plynulo po anglicky a nemecky.

Lenka Zdražilová

Head of Transaction Advisory Services

E-mail: lenka.zdrazilova@rsmsk.sk
Telefón: +420 724 021 762

Lenka Zdražilová má dlhoročné skúsenosti v oblasti controllingu, účtovníctva a daňovej problematiky. V roku 2003 získala medzinárodný certifikát IES – Daňový profesionál. Po dobu šiestich rokov pôsobila v spoločnosti CIMEX INVEST, jednej z najväčších investičných spoločností v Českej Republike. Ako daňový špecialista sa zameriavala na projekty fúzií a reštrukturalizácií niekoľkých významných spoločností pôsobiacich na českom trhu a na oblasť transferových cien. Ako senior controller bola okrem iného zodpovedná za controlling 25 dcérskych spoločností, finančné analýzy a reportovanie vedenia materskej spoločnosti. Lenka v súčasnosti pôsobí v RSM Consulting SK na pozícii vedúcej transakčného a účtovného oddelenia. Špecializuje sa na finančný due diligence, akvizície a transakčné poradenstvo, koordináciu a vedenie projektov fúzií a rozdelenie a zaistenie bankového financovania. Lenka sa v RSM Consulting SK podieľala na projektoch pre spoločnosti CIMEX, CS Cargo, ČEZ, Segro Czech Republic, ING Bank, Agrowest, JCDecaux, TEDOM, Otavské strojírny, UNIPETROL, IMMOTEL, Partners, EPG Varyada Karlovy Vary, ELEKTRO WORLD a INVIA. Lenka hovorí po anglicky.

Jiřina Kovaříková

Head of RSM Payroll

E-mail: jirina.kovarikova@rsmsk.sk
Telefón: +421 232 141 862

Jiřina Kovaříková absolvovala Obchodnú akadémiu so zameraním na ekonomiu a účtovníctvo. Úspešne absolvovala systém certifikácie v zväze účtovníkov a rovnako získala medzinárodný certifikát IES. V spoločnosti RSM Consulting SK pôsobila od roku 1998 do apríla 2010, najskôr na pozícií senior accountant a následne na pozícií manažéra mzdového outsourcingu. Od septembra 2011 sa vrátila spat do spoločnosti RSM Consulting SK na pozíciu manažéra mzdového outsourcingu. Počas svôjho pôsobenia v spoločnosti RSM Consulting SK získala rozsiahle skúsenosti pri práci na projektoch pre celú radu klientov, z ktorých menujeme napr. AT&T Global Network Services Czech Republic s.r.o., SUSE LINUX, s.r.o., Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o., TomTom Sales B. V., organizačná zložka.

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology & Senior ERP Consultant

E-mail: tomas.janecek@rsm.cz
Telefón: +420 777 977 987

Tomáš je senior ERP konzultant a projektový manažér s viac než pätnásťročnými profesijnými skúsenosťami. Tomáš pracoval pre PWC a IBM a neskôr sa stal nezávislým konzultantom. V roku 2007 spolu založil konzultačnú spoločnosť ARC Consulting Czech Republic, kde pôsobil ako riaditeľ a konateľ. Má skúsenosti s všetkými fázami softwarovej implementácie, od štúdií uskutočniteľnosti, návrhov procesov, vývoja softwaru k implementácii a podpore. Pracoval pre radu úspešných klientov vrátane Ahold Central Europe, Komerční banka, Radio Free Europe, český Telecom, bulharský Telecom a ďalších. V RSM Technology sa špecializuje na NetSuite, PeopleSoft finance, ľudské zdroje a riadenie dodávateľských reťazcov.

Karel Fišnar

Riaditeľ divízie Cloudové riešenia a služby

E-mail: karel.fisnar@rsm.cz
Telefón: +420 467 005 675

Karel nastúpil do spoločnosti v roku 2001 ako operátor helpdesku. Potom pracoval ako co-manager celého centra podpory, pod ktorým, mimo iného, spadá i helpdesk. Od roku 2008 je riaditeľ Cloudových riešení pre firmy, ktoré RSM Infinity poskytuje. Karel sa podieľal na projektoch implementácie IT napríklad pre spoločnosti Kaufland CZ & SK, Čedok, Ahold retail CZ, a na cloudovom riešení pre spoločnosť RSM Consulting SK. Hovorí po anglicky.

Petr Odvárka

Vedúci oddelenia Sieťovej infraštruktúry

E-mail: petr.odvarka@rsm.cz
Telefón: +420 467 005 205

Petr vyštudoval České vysoké učení technické, odbor automatizované systémy riadenia. Svoju kariéru začal ako technik prepojenia podpory serverov LAN, najskôr pre spoločnosť Themos, potom pre DB. V spoločnosti RSM Infinity Petr pracuje od roku 1992. V súčasnosti má na starosti predpredajnú a predajnú podporu komunikácií, je systémový špecialista a vedúci oddelenia Sieťové infraštruktúry. Petr je expert na vývoj aplikácií pre správu, dohľad a management sietí a systémov. Podieľal sa napríklad na designe a implementácii podpory LAN a WiFi pre Ahold ČR, Čedok a na ďalších projektoch napríklad pre spoločnosti Tatra, Živnostenská banka a Pojišťovna České spořitelny.

Môžeme vám pomôcť?

Kontaktujte nás na telefóne +421 232 141 862 alebo nám pošlite nezáväzný dopyt:

dopyt@rsmsk.sk

Zanechajte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*