Slovakia
Jazyky

O nás

Už od roku 1993 poskytujeme komplexné služby v oblasti poradenstva a IT v Slovenskej republike aj v Česku. Náš tím 260 odborníkov pôsobí v piatich pobočkách – v Prahe, Brne, Pardubiciach, Třebíči a Bratislave. Začínali sme pod menom TACOMA a od roku 2011 sme hrdou súčasťou RSM International, jednej z najväčších medzinárodných nezávislých poradenských sietí, ktorá má viac než 830 kancelárií a 57 000 zamestnancov vo viac než 120 krajinách sveta.

Pošlite nám nezáväzný dopyt

Čo pre vás pripravíme?

Široké spektrum komplexných služieb, prvotriednu kvalitu

Sme pripravení pomôcť vám v mnohých oblastiach. Od daňového, účtovného a mzdového poradenstva cez oceňovanie, manažment, fúzie a akvizície až po corporate services.

Okrem toho sme odborníkmi na IT služby. Obracať sa na nás môžete so záležitosťami týkajúcimi sa IT bezpečnosti a komunikácie, cloud computingu, ERP a podnikových aplikácií, IT infraštruktúry a outsourcingu. Pomôžeme vám tiež s produktmi Microsoft a Oracle. V neposlednom rade ponúkame aj vlastný mzdový a personálny systém Nugget SW, ktorý už viac ako štvrťstoročie patrí medzi špičku vo svojej oblasti.

Individuálny prístup

Vo vzťahu ku klientom si zakladáme na vzájomnej dôvere, otvorenosti a vysokoindividuálnom prístupe. Či ste už nadnárodná korporácia, firma strednej veľkosti, alebo start-up, môžete sa spoľahnúť, že pre nás vždy budete na prvom mieste. Ponúkame vám stabilnú vysokú kvalitu poradenských služieb, mnohoročné medzinárodné skúsenosti a hlboké porozumenie potrebám vášho biznisu, odvetvia aj celého trhu. V minulosti sme už pomohli stovkám rôznych spoločností a radi sa budeme venosť aj vám!

V špičkovej spoločnosti

Medzi našich partnerov patria popredné svetové IT a technologické firmy. Vďaka tomu vám vždy môžeme ponúknuť najkvalitnejšie a najmodernejšie dostupné riešenie vašich individuálnych požiadaviek. Nech už sú akékoľvek náročné.

Naša spoločnosť má implementovaný systém manažmentu bezpečnosti informácií podľa ČSN EN ISO/IEC 27001:2014 (certifikát).

Zanechajte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*

Referencie