Nugget SW

Mzdový a personálny systém, ktorý rozumie číslam a mzdám ako málokto. Nugget SW je profesionálny systém, ktorý zahŕňa správu ľudských zdrojov, spracovanie miezd a platov a kompletné hodnotenie zamestnancov.

Personálny a mzdový softvér, ktorý sa prispôsobí potrebám akéhokoľvek biznisu

Mzdový a personálny systém, ktorý rozumie číslam a mzdám ako máloktorý iný. Nugget SW zahŕňa správu ľudských zdrojov, spracovanie miezd a prehľadov zamestnancov a mnoho ďalšieho. Poskytujeme riešenia na mieru a vďaka viacerým modulom dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Okrem nákupu licencie ponúkame aj prenájom alebo hostingové služby.

Môžete sa na nás spoľahnúť!

Mzdy

Číslam a mzdám rozumieme ako málokto. Nechajte náš mzdový softvér pracovať za vás. Presne, prehľadne a spoľahlivo.

Nemajte obavy, spoľahnite sa na nás. Profesionálny mzdový softvér vám nielen uľahčí zadávanie a aktualizáciu údajov o zamestnancoch a zrážkach, výpočet miezd, poistného, odvodov a nemocenských dávok, ale aj tvorbu elektronických výstupov pre štátnu správu a mnoho ďalšieho. Navyše vás šikovný systém individuálnych úprav zbaví zbytočného ručného zadávania a zdĺhavých výpočtov.

Mzdy Nugget SW
Personalistika

Zamestnanec nie je len súbor archivovaných dokumentov. Je to ľudská bytosť s vlastnými potrebami, vlastnosťami a špecifikami.

Náš modul venovaný personalistike sa postará o podrobné monitorovanie a hodnotenie vašich zamestnancov zo všetkých možných hľadísk. Od kvalifikácie, odborných zručností a jazykových znalostí, cez absolvované a požadované kurzy a školenia až po zdravotnú spôsobilosť a mnoho ďalšieho.

Personalistika Nugget SW
Riadenie ľudských zdrojov

Nie je ľahké udržať a riadiť organizačnú štruktúru.

Mzdový a personálny softvér Nugget SW ponúka širokú škálu funkcií, ktoré uľahčujú každodennú správu ľudských zdrojov vašej spoločnosti. Poskytne vám prehľadný katalóg pracovných pozícií do najmenších detailov – od popisu jednotlivých pozícií, cez kvalifikačné požiadavky na zamestnancov až po pracovné pomôcky, ktoré budú potrebovať. Pomôže vám tiež sledovať a monitorovať náklady na zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov a venuje sa oblasti zamestnaneckých výhod.

Riadenie ľudských zdrojov Nugget SW
HR Portál

Presuňte čo najviac personálnej agendy online a zjednodušte prácu s personálnymi údajmi sebe aj svojim zamestnancom. Ušetrite drahocenný čas a papierovanie.

Náš HR portál predstavuje veľmi jednoduchý a moderný spôsob práce s HR údajmi a prostriedok komunikácie medzi zamestnancami a HR oddelením. Zamestnancom umožňuje prístup k ich osobným údajom a ich úpravu, nadriadeným zasa vykonáva potrebnú prácu s údajmi svojich ľudí. Bezpečne uchováva personálne dokumenty, elektronické výplatné pásky a ELDP. Automaticky tiež monitoruje a upozorňuje na dôležité udalosti, ako je blížiace sa vypršanie platnosti zdravotnej prehliadky alebo požadované školenie.

HR Portál Nugget SW
Vaše kontaktné osoby

Marta Rosová

Head of Nugget SW
Zobraziť detail

Jiří Šrámek

Obchodní ředitel Nugget SW
Zobraziť detail