Poradenské služby

Pomôžeme vám a poradíme v oblasti daní, účtovníctva a miezd, oceňovania, strategického poradenstva, fúzií a akvizícií a podnikových služieb.

Sme tu, aby sme vám pomohli prekonať výzvy moderného podnikania a dosiahnuť vaše ciele vďaka pevným základom odborných znalostí a skúseností.

So zameraním na kvalitu a efektívnosť vám umožníme sústrediť sa na vašu hlavnú činnosť, o všetko ostatné sa postaráme my. Spoľahnite sa na naše odborné znalosti a získajte pokoj pre rast vašej spoločnosti.

Znalecká organizácia a oceňovanie

Sme znaleckou organizáciou menovanou Ministerstvom spravodlivosti SR a dokážeme pre Vás zistiť nielen trhovú, všeobecnú a reálnu hodnotu rôznych aktív, spoločností, konkrétneho majetku alebo napríklad značky, ale aj poskytnúť Vám komplexné ekonomické poradenstvo v širšom slova zmysle.

Znalecká organizácia a oceňovanie
Daňové poradenstvo

Poradíme vám v oblasti všetkých priamych a nepriamych daní vrátane medzinárodného zdaňovania.

Dane
Outsourcing účtovníctva

S dôrazom na kvalitu a efektívnosť vám umožníme sústrediť sa na vaše hlavné činnosti, zatiaľ čo my sa postaráme o profesionálnu správu vašich finančných procesov a technologickej infraštruktúry. Spoľahnite sa na naše odborné znalosti a získajte pokoj na rast svojej organizácie.

Outsourcing účtovníctva
Outsourcing miezd

Preneste na nás zodpovednosť za výpočet a správu miezd vašich zamestnancov. Radi vám pomôžeme so spracovaním miezd a poskytneme personálne poradenstvo.

Outsourcing miezd
Korporátne služby

Nestrácajte čas byrokraciou a administratívou, sústreďte sa na svoje podnikanie.

Korporátne služby
Management Consulting

Všetky naše služby sú navrhnuté tak, aby pomohli vašej organizácii rásť a zlepšovať procesy.

Management Consulting
ESG

Skôr či neskôr bude musieť aj vaša spoločnosť začleniť ESG do svojich procesov. Sme tu, aby sme vám pomohli všetko hladko zvládnuť.

ESG
Transakčné poradenstvo

Pomáhame vám štruktúrovať obchod, aby ste zaistili úspešnú integráciu obchodných operácií, kultúr a stratégií a maximalizovali hodnotu svojej investície tým, že sa zameriame aj na spôsoby, ako dosiahnuť daňovú efektívnosť.

Transakčné poradenstvo
Finančné a daňové due diligence

Prostredníctvom služby Due diligence pre vás zaisťujeme dôkladné overenie a zhodnotenie účtovných, daňových, ekonomických, technických a ďalších aspektov spoločnosti, ktorú zvažujete kúpiť, predať, financovať či skontrolovať.

Finančné a daňové due diligence
German Desk

Nemecké spoločnosti, ktoré chcú investovať a rásť, majú v Slovenskej republike veľa príležitostí. Pomôžeme vám s celou agendou podnikania na Slovensku.

German Desk
Vaše kontaktné osoby

Milan Černák

Managing Partner RSM SK
Zobraziť detail

Anna Pačesová

Head of Corporate Services
Zobraziť detail

Zuzana Kubíková

Head of Management Consulting
Zobraziť detail

Lenka Zdražilová

Head of Transaction Advisory Services
Zobraziť detail

Jiří Skotnica

Head of Valuation
Zobraziť detail

Martina Nekvindová

Manager – Transfer Pricing
Zobraziť detail

Tomáš Seidl

Manager – Real Estate Valuation
Zobraziť detail

Rudolf Hájek

Senior Manager – Business Valuation
Zobraziť detail