ERP a HCM systémy

Implementujeme a spravujeme informačné systémy pre riadenie podnikových procesov (ERP/financie, CRM, eCommerce) a riadenie ľudského kapitálu (HCM). Náš individuálny prístup ku klientom nám umožňuje vybrať pre nich to najlepšie riešenie.

Vieme, ako optimálne nastaviť nami dodávané systémy a nástroje. Našim zákazníkom poskytujeme podporu od výberu správneho riešenia, cez implementáciu, integráciu aplikácií tretích strán až po podporu v prípade aktualizácie alebo oboznámenia sa so zmenami v riešení, ako sú nové zostavy alebo migrácia údajov.

Ako vybrať ERP?

Ako pri každom dôležitom obchodnom rozhodnutí začnite objasnením svojich cieľov a očakávaní a zapojením kľúčových zainteresovaných strán, ktoré môžu z úspešnej implementácie najviac získať (a najviac stratiť v prípade problémov). Keď to budete mať, môžete sa pustiť do porovnávania ponúk vhodných pre vašu firmu.

ERP
Čo je CRM?

CRM je komplexné riešenie na riadenie vzťahov so zákazníkmi, ktoré poskytuje všetky nástroje a funkcie potrebné na vytvorenie a udržanie dobrého prehľadu zákazníkoch od prvého kontaktu cez predaj až po následnú starostlivosť o klienta.

CRM
MS Dynamics 365

Dokážeme splniť požiadavky stredných a väčších spoločností. Špecializujeme sa na implementáciu a údržbu MS Dynamics 365 Business Central. Sme autorizovanými partnermi spoločnosti Microsoft.

MS Dynamics 365 Business Central
NetSuite

NetSuite je prvý a jediný podnikový softvér SaaS (softvér ako služba), ktorý podporuje celú vašu spoločnosť – od účtovníctva a plánovania podnikových zdrojov (ERP) cez riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) až po webové funkcie – v jednom integrovanom a výkonnom softvérovom riešení na riadenie podniku.

NetSuite
Vaša kontaktné osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ
Zobraziť detail

Zdeno Dubnička

Head of NetSuite
Zobraziť detail

Martin Stránský

Head of Business Applications
Zobraziť detail