Informačné technológie

Od úložiska dát, cez informačné systémy, podnikové aplikácie, až po podporu 24/7. Sme tu pre vás a vašu IT podporu.

Máme vyše 30 rokov skúseností a individuálny prístup ku každému klientovi. V našich radoch sú skúsení špecialisti aj talentovaní juniori, ktorí vám poradia a pomôžu s akoukoľvek IT problematikou.

Podnikové aplikácie

Vezmite opraty svojho podnikania pevne do rúk. S našimi podnikovými aplikáciami máte nad svojim biznisom vždy úplný prehľad.

Podnikové aplikácie
Mzdový softvér

Nugget SW je profesionálny systém, ktorý obsiahne personálne riadenie, spracovanie miezd a platov a hodnotenie zamestnancov v plnej šírke.

Nugget SW
ERP a HCM systémy

Implementujeme a spravujeme informačné systémy pre riadenie podnikových procesov (ERP/financie, CRM, eCommerce) a riadenie ľudského kapitálu (HCM). Náš individuálny prístup ku klientom nám umožňuje vybrať pre nich to najlepšie riešenie.

ERP a HCM systémy
Infraštruktúra a outsourcing IT

Technická IT infraštruktúra prepája oblasti hardvéru, sofwaru a komunikácií. Navrhneme koncepčnú bázu riešenia priamo pre vás a optimalizujeme všetky dôležité články vášho biznisu.

NIS2

Úspech podniku v dnešnom digitálnom svete stojí okrem iného na efektívnom zabezpečení digitálneho priestoru v súlade s najnovšími štandardmi a súčasnou kybernetickou legislatívou.

NIS2
Služby spojené s produktmi Microsoft a ich licencovaním

Sme partnerom Microsoftu viac ako 20 rokov. Za dobu trvania partnerstva sme získali množstvo skúseností, ako s návrhom riešení na Microsoft platforme, tak aj priamo s jeho implementáciou.

Služby spojené s produkty Microsoft a jejich licencováním
Vaše kontaktné osoby

Tomáš Janeček

Managing Partner RSM Technology CZ
Zobraziť detail

Zdeno Dubnička

Head of NetSuite
Zobraziť detail

Martin Stránský

Head of Business Applications
Zobraziť detail

Martin Zeman

Head of IT Infrastructure & Logistics
Zobraziť detail