Korporátne služby

Nestrácajte čas s byrokraciou a administratívou, sústreďte sa na svoje podnikanie.

Kompletná podpora pre vaše podnikanie

Ak hľadáte silného partnera na rozbehnutie svojho podnikania na českom, slovenskom alebo medzinárodnom trhu, radi vám pomôžeme. Vďaka globálnej sieti poradcov vás RSM môže podporiť na miestnej aj medzinárodnej úrovni. Začatie podnikania je vždy spojené s množstvom nástrah – najmä byrokratických a administratívnych. Naši poradcovia sú pripravení pomôcť vám zorientovať sa v miestnych podmienkach a neustále sa meniacej legislatíve. Pomôžeme vám so založením spoločnosti, jej prevádzkou, rozvojom alebo likvidáciou tak, aby všetko bolo v súlade so zákonmi Slovenskej republiky a Česka.

Administratívne a poradenské služby

Chcete sa uistiť, že vaša spoločnosť spĺňa všetky firemné povinnosti podľa platnej legislatívy? Potrebujete niekoho, kto vás bude informovať o všetkých novinkách, ktoré sa vás môžu týkať, a pravidelne s vami kontrolovať stav vašej spoločnosti? Aj s tým vám môžeme pomôcť.

Administratívne a konzultačné služby
Likvidácia spoločnosti (a ukončenie činnosti odštepného závodu)

Likvidácia spoločnosti je jedným zo spôsobov ukončenia podnikania. Ide o právny postup vedúci k likvidácii podniku, teda k zrušeniu a zániku podniku.

Likvidácia spoločnosti
Správa elektronických schránok

Tento spôsob komunikácie – prostredníctvom elektronických schránok – nahrádza klasický spôsob doručovania v listinnej podobe, pretože zákon o dátových schránkach zrovnoprávňuje papierovú a elektronickú verziu zasielaného dokumentu.

Správa elektronických schránok
Virtuálne sídlo spoločnosti

Našim klientom poskytujeme pre ich spoločnosti umiestnenie virtuálneho sídla na prestížnej adrese: Aruba Business Center, Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava.

Virtuálne sídlo
Založenie a registrácia spoločnosti na mieru

Chcete začať podnikať, ale neviete si rady so založením spoločnosti? Bojíte sa administratívnej záťaže, ktorá tento proces sprevádza? S nami to zvládnete.

Založenie spoločnosti na mieru
Zápis skutočného majiteľa

Zápis skutočného majiteľa je stále pomerne novou záležitosťou a tiež novou povinnosťou všetkých právnických osôb zapísaných v obchodnom registri.

Zápis skutočného majiteľa
Vaša kontaktná osoba

Anna Pačesová

Head of Corporate Services
Zobraziť detail