Management Consulting

Sme tu, aby sme vám pomohli s rôznymi aspektmi vášho podnikania, ako je riadenie projektov, technológie vo financiách, finančná agenda a zlepšovanie procesov. Všetky naše služby sú vyvinuté tak, aby pomohli vašej organizácii rásť a zlepšovať vaše procesy.

Naše poradenské služby sú merateľné a vždy vyčísliteľné, a to buď vo forme nižších nákladov, vyšších príjmov alebo vyššej efektívnosti.

S tímom skúsených konzultantov vytvárame a konfigurujeme procesy, ktoré plne odrážajú potreby vášho podniku a umožňujú plynulejšie a efektívnejšie každodenné operácie.

Držíme krok s najnovšími trendmi v oblasti IT technológií a vytvárame podmienky pre rast vášho podnikania.

CFO Agenda

Budoucnost financí je v rukou finančních ředitelů, a právě proto jsme do našeho portfolia zařadili i poradenské služby pro finanční ředitele nebo finanční manažery.

CFO Agenda
Technológie a digitálne riešenia

Nové technológie umožňujú spoločnostiam robiť viac s menším množstvom zdrojov, zavádzať inteligentnejšie procesy, ktoré automatizujú mnohé funkcie, a zamerať sa na činnosti s vyššou pridanou hodnotou.

Technológie a digitálne riešenia
Process Imporovement

V počiatočných fázach hodnotenia podniku je nevyhnutné zmapovať všetky procesy v rámci súčasného stavu, aby ste podrobne pochopili, ako celá organizácia funguje, a identifikovali oblasti s potenciálom na zlepšenie. Tie sa zdokumentujú na podrobných mapách procesov a postupov, ktoré vám pomôžu pri budúcom rozhodovaní.

Process Imporovement
Projektový management

Máme rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti v oblasti riadenia projektov a implementácie riešení ERP, ako je NetSuite alebo Microsoft. Môžeme zabezpečiť celý projekt ako projektový manažér na strane klienta alebo byť styčným bodom pri podpore a komunikácii s vaším dodávateľom.

Projektový management
Vaša kontaktná osoba

Zuzana Kubíková

Head of Management Consulting
Zobraziť detail