Virtualizácia

S virtualizáciou môžete lepšie konsolidovať a využívať výpočtové zdroje a maximálne tak zhodnotiť investície vynaložené na podnikovú IT infraštruktúru.

Realizujeme virtualizáciu s využitím podpory renomovaných dodávateľov Microsoft a VMWare. Máme vlastný tím certifikovaných špecialistov, ktorí sa technológii virtualizácie dlhodobo venujú a majú za sebou mnoho úspešných projektov.

Prečo virtualizovať?

Automatizáciou zjednodušíte životný cyklus správy aplikácií a urýchli nasadenie operačného systému a aplikácií. Tiež znížite dopad na koncových užívateľov spojený s upgradom či opravou aplikácií alebo ich vyradením z prevádzky. Virtualizácia umožňuje riadené používanie aplikácií v čase, keď sú používatelia úplne odpojení. Môžete integrovať s prostriedkami miestneho systému, ale znemožňuje aplikáciám prepísať prostriedky iných aplikácií. Vhodná virtualizácia vám tiež zníži počet serverov, čím zaisťuje úsporu energetických nákladov a 100% využitie existujúcich zdrojov.

Vlastnosti virtualizácie

Virtualizácia vytvára kópie všetkých zdieľaných prostriedkov určené výhradne pre danú aplikáciu, izolované v rámci ich vlastných virtuálnych prostredí. Sprostredkuje na vyžiadanie vysielanie aplikácií prostredníctvom Internetu alebo podnikovej siete do stolných počítačov, terminálových serverov alebo prenosných počítačov.

  • Získate spravovateľné prostredie, kedy má používateľ možnosť prispôsobiť si systém na mieru svojim momentálnym potrebám.
  • Hardwarová abstrakcia, čím sa myslí podpora starších operačných systémov na novom hardvéri.
Vaša kontaktná osoba

Martin Zeman

Head of IT Infrastructure & Logistics
Zobraziť detail