Slovakia
Jazyky

Ľudia a organizácie

V dnešnej rýchlo sa meniacej ekonomike sa vedenie spoločností stretáva s tým, ako prilákať, zapojiť, riadiť, a hlavne udržať talentovaných ľudí vo svojej organizácii. Miera technologického pokroku, rastúci dopyt po špecifických zručnostiach a zvýšené regulačné požiadavky stavajú spoločnosti pred výzvu, ako prilákať a rozvíjať rozmanitú pracovnú silu.

Rýchla a efektívna reakcia na potreby vašich zamestnancov pomocou optimalizácie procesov a technológií spolu so znížením rizika môže pomôcť a zároveň riadiť váš organizačný rast, produktivitu v tíme, a hlavne ziskovosť spoločnosti.

Zásady spoločnosti RSM v oblasti ľudských zdrojov využívajú integrovaný prístup k optimalizácii personálnych zdrojov a funkcie talentov. Naše skúsenosti v kľúčových funkčných oblastiach spájame s chápaním celkového fungovania a potrieb vašej organizácie, čo nám zároveň umožňuje komplexne riešiť vaše problémy.

Capacity Study

Čiže kapacitná analýza je proces určovania kapacity procesu, najmä procesu vo financiách, ako je napríklad fakturácia. Pomocou výstupu môžete vyhodnotiť fyzickú kapacitu vašej infraštruktúry, vašich zariadení, zamestnancov a pod. Pomocou tejto analýzy môžeme navrhnúť zlepšenia vašich finančných procesov, ďalej tiež pomôcť s vylepšením alebo zavedením nových aplikácií, a vaši zamestnanci sa tak môžu sústrediť na aktivity s vyššou pridanou hodnotou.

SSC Agenda

Mnohé spoločnosti prechádzajú na model outsourcingu zameraného na služby. V našom portfóliu môžete nájsť časť služieb zameraných na SSC Agendu, pretože služby pre tieto spoločnosti majú svoje špecifiká. Premýšľate nad založením SSC centra a neviete si rady s tým, kde a ako začať? Naši konzultanti vám radi poradia v oblasti financií, transition managementu alebo dokážu pokryť vaše potreby z pozície projektového manažéra.

Kontaktné osoby

Zuzana Kubíková

Head of Management Consulting

+420 731 408 920

zuzana.kubikova@rsm.cz

Zanechajte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*

Referencie