Založenie a registrácia spoločnosti na mieru

Vašu spoločnosť založíme rýchlo a efektívne, presne podľa vašich požiadaviek tak, aby bola v súlade s aktuálnou legislatívou.

Chcete začať podnikať, ale neviete si rady so založením spoločnosti? Bojíte sa administratívnej záťaže, ktorá tento proces sprevádza? S nami to zvládnete.

Vašu spoločnosť založíme rýchlo a efektívne, presne podľa vašich požiadaviek tak, aby bola v súlade s aktuálnou legislatívou.

Pomôžeme vám zorientovať sa na slovenskom trhu a poradíme vám, akú právnu formu podnikania zvoliť vzhľadom na predmet vašej činnosti, vaše zámery a daňové povinnosti. Postaráme sa tiež o všetku administratívu spojenú so zápisom do obchodného registra a na daňovom úrade (registrácia na daň z príjmu). Naši daňoví poradcovia vám môžu pomôcť s registráciou vašej spoločnosti na DPH. Vybavíme za vás potrebné živnostenské oprávnenia, povolenia, licencie a v neposlednom rade vám pomôžeme otvoriť bankový účet. Na základe plnej moci vás môžeme zastupovať pri komunikácii so všetkými inštitúciami, bankami a potenciálnymi obchodnými partnermi.

Sme pripravení poskytnúť vašej novozaloženej spoločnosti všetok potrebný servis – od poskytnutia sídla, poštových služieb, správy dátovej schránky cez účtovný, daňový a mzdový servis až po informačné technológie, podnikové aplikácie a systémy, management consulting či transakčné poradenstvo, znalecké služby a finančný due diligence.

Vaša kontaktná osoba

Anna Pačesová

Head of Corporate Services
Zobraziť detail