Business review

Služba „business review“ je zameraná na celkové posúdenie kondície spoločností z pohľadu bánk a ich schopnosti splniť záväzky z existujúcich úverových zmlúv.

Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam a stresujúcim nezhodám, mali by ste do svojho tímu vždy zahrnúť skúseného poradcu pre transakcie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme vždy vykonať dôkladnú analýzu financovania, ako aj stanoviť vhodné ciele.

Kedy využijete službu Business Review?

  • Business review pre existujúcich klientov bánk (neplnenie podmienok)
  • Business review pre nové financovanie
  • Preventívny business review

Vo fáze due diligence pre vás vykonáme analýzu, ktorá je podrobnou a dôkladnou analýzou, ktorá odhalí kľúčové informácie a minimalizuje riziká spojené s transakciou. Pomôžeme vám stanoviť jasné ciele, aby ste mohli dosiahnuť optimálne výsledky.

Preskúmame návrhy kúpnych zmlúv, aby sme sa uistili, že všetky dohody sú v súlade s vašimi potrebami a stratégiou. Identifikujeme potenciálne riziká pri preskúmaní návrhov protistrany a pracujeme vo vašom mene počas rokovaní s druhou stranou.

Keď sa vyskytnú konflikty, sme tu pre vás s účinnými riešeniami prostredníctvom mediácie alebo arbitráže.

S našimi poradenskými službami získate kľúčový nástroj na dosiahnutie úspešných a bezproblémových obchodných transakcií.

Vaša kontaktná osoba

Lenka Zdražilová

Head of Transaction Advisory Services
Zobraziť detail