Outsourcing účtovníctva

Outsourcing účtovníctva zbaví vašich vedúcich pracovníkov starostí o celý rad každodenných rutinných operácií a umožní im plne sa venovať jadru vašej podnikateľskej aktivity.

Prečo zveriť vedenie účtovníctva našim špecialistom?

Outsourcing účtovníctva prináša značné výhody v podobe oveľa vyššej kvalitatívnej a technologickej úrovne a súčasného zníženia rizika a nákladov. Ďalšou nespornou výhodou je nepretržité zabezpečenie spracovania účtovnej agendy, a to aj v období dovoleniek, v prípade ochorenia kľúčových pracovníkov atď. Outsourcing účtovníctva zahŕňa komplexné spracovanie účtovníctva v súlade so slovenskou legislatívou a jeho súčasťou môžu byť aj ďalšie služby, vrátane poskytnutia priebežného telefonického poradenstva.

Spracovanie účtovníctva

Čo obnáša spracovanie účtovníctva od stabilného partnera s 30 ročnou skúsenosťou v obore?

Spracovanie účtovníctva
Účtovné poradenstvo

Naši špecialisti sú vždy pripravení pomôcť vám s bežnými i s tými najkomplikovanejšími účtovnými otázkami, či už jednorázovo, alebo formou dlhodobej spolupráce.

Účtovné poradenstvo
Finančné a daňové due diligence

Due diligence je medzi kupujúcim a predávajúcim dopredu dohodnutá previerka zameraná na účtovné, daňové, ekonomické, technické a popr. ďalšie aspekty spoločnosti, ktorú klient zvažuje kúpiť, predať, financovať či len skontrolovať.

Finančné a daňové due diligence
Vaša kontaktná osoba

Milan Černák

Managing Partner RSM SK
Zobraziť detail