Slovakia
Jazyky

Technológie a digitálne riešenia

Novo sa objavujúce technológie umožňujú spoločnostiam urobiť viac s menším množstvom dostupných zdrojov, implementovať inteligentnejšie procesy automatizujúce mnohé funkcie a sústrediť sa na činnosti s vyššou pridanou hodnotou.

I keď účinné využitie technológií môže výrazne zvýšiť efektivitu a produktivitu, spoločnosti často bojujú so správou, vylepšovaním a zabezpečením zásadných údajov. Navyše pociťujú nedostatok talentov a je pre ne ťažké prilákať, rozvíjať a udržať si inovatívne technológie a digitálne zdroje.

Ďalšou otázkou je, ako sa pozrieť na vašu podnikovú infraštruktúru. V rámci našich služieb tiež spolupracujeme so zákazníkmi, ktorí hľadajú nové ERP riešenia, a to nielen preto, lebo rastú a súčasný systém im už nestačí alebo nespĺňa ich požiadavky, ale aj preto, lebo by radi zúžili svoju podnikovú infraštruktúru. V rámci ERP analýzy sa v prvom kroku venujeme vašim procesom a požiadavkám na nový systém. Vďaka týmto zisteniam môžeme spravovať tzv. RFP, kde budú zaznamenané všetky požiadavky – funkčné, technické, integračné a otázky týkajúce sa projektového manažmentu. Ďalším krokom je vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov, ktorí sú schopní splniť zaznamenané požiadavky, alebo komunikáciu s klientom zabezpečíme sami. Ďalej nasleduje prezentácia vybraných systémov a vyhodnotenie ponúk spolu s naším odporúčaním.

Chcete sa dozvedieť viac o našej práci a našom pohľade napríklad na to, na čo nezabudnúť pri výbere systémov ERP riešení?

Prečítajte si náš newsletter na tému:

Ako si vybrať správny podnikový systém (ERP)?

Kontaktné osoby

Zuzana Kubíková

Head of Management Consulting

+420 731 408 920

zuzana.kubikova@rsm.cz

Zanechajte nám kontakt

Meno a priezvisko*:
Telefón:*

Referencie